Nasze przedszkole

Kilka słów

Przedszkole ENE DUE powstało z potrzeby stworzenia dzieciom bezpiecznego miejsca, w którym będą się nie tylko bawić, ale także uczyć. Środowisko, w jakim będą przebywać nasi podopieczni, jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego też nasze przedszkole zostało zaprojektowane od podstaw spełniając najwyższe standardy architektoniczne, sanitarne oraz przeciwpożarowe.

Przedszkole ENE DUE posiada trzy nowoczesne i przestronne sale dydaktyczne, które dysponują niezależnymi węzłami sanitarnymi. Każda z sal dostosowana jest  do odpowiednich grup wiekowych,  a zastosowane w placówce kolory wpływają korzystnie na umysł małego człowieka.

Wiemy jak ważny jest ruch w tak młodym wieku, dlatego też na potrzeby naszego przedszkola tworzymy duży prywatny plac zabaw, wyposażony w urozmaicone urządzenia, które stworzą bezpieczne warunki do zabawy, rozwoju i nauki.

Jednak przede wszystkim nie zapominamy o zróżnicowanych potrzebach każdego z naszych podopiecznych. Państwa dzieci z naszą pomocą będą mogły rozwijać swoje pasje oraz odkrywać talenty. Razem z nami poznają otaczający je świat.

Stosując nowoczesne metody edukacyjne, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego dziecka, sprawimy, iż dzieci w naszym przedszkolu poczują się otoczone najlepszą opieką. Chcemy i dołożymy wszelkich starań, aby Wasze Dzieci z radością wracały do ENE DUE każdego dnia. Uśmiechnięte i radosne dziecko, to nagroda dla każdego nauczyciela i wielka pociecha dla rodzica, a szczęśliwe dziecko, to szczęśliwy dorosły człowiek.
Czekamy na Was w Naszym Przedszkolu!
Do zobaczenia,
Zespół ENE DUE