Nasz Zespół

Pozwól, że przedstawimy Ci nasz zgrany Zespół, który na co dzień dba o ciepłą i przyjazną atmosferę oraz najwyższy poziom edukacji Waszych Dzieci. Pedagodzy naszego przedszkola pracują z sercem, niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Poznaj Nas!

Anna i Arkadiusz Porwolik

To MY !!! Zgrany Zespół w życiu prywatnym, a od teraz dodatkowo na nowej płaszczyźnie jaką jest prowadzenie placówki oświatowej. Naszym celem jest stworzenie Przedszkola, o którym Dzieci będą pamiętać przez długie lata, bowiem dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu, to czas, kiedy odkrywamy otaczający świat. W ENE DUE tworzymy ciepłą, rodzinną atmosferę. Nauczymy Przedszkolaków współdziałania w grupie i nawiązywania pierwszych przyjacielskich relacji. Będziemy ukierunkowywać rozwój naszych wychowanków mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności oraz indywidualizm.
Obydwoje jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania. Swoje bogate życiowe oraz zawodowe doświadczenie będziemy aplikować w funkcjonowanie Przedszkola ENE DUE. Wiedzę z zakresu ekonomii, powiększyliśmy o przygotowanie pedagogiczne oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Oświatą.
Prywatnie jesteśmy rodzicami i jest to nasza największa przygoda! Kochamy aktywnie spędzać czas z naszymi dziećmi eksplorując życie. ENE DUE to nasz Wielki Projekt i kolejne dziecko, o które zadbamy całym sercem i z największą troską. Troską o bezpieczną przestrzeń emocjonalną, dbałością o edukację i rozwój na każdej płaszczyźnie, w tym językowej i fizycznej, a także społecznej.
Każde dziecko jest dla nas ważne! Zrobimy wszystko, aby czuło się akceptowane i bezpieczne oraz pomożemy mu poznać siebie, aby stać się samodzielnym i otwartym na świat.

Pani Anna

W Przedszkolu ENE DUE pełnię funkcję Koordynatora ds. Nadzoru Pedagogicznego. Jestem absolwentką magisterskich studiów pedagogicznych w zakresie nauczania początkowego. Ponadto posiadam świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie Terapii Pedagogicznej oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Akademii Pedagogicznej w zakresie Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej. Jako nauczyciel dyplomowany mam długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z najmłodszymi daje mi zawsze satysfakcję i ogromną radość. Nadzorując przebieg procesu dydaktyczno – wychowawczego i współpracując z całą kadrą naszego przedszkola, staram się zapewnić harmonijny rozwój dzieci w jego wszystkich jego aspektach. Począwszy od rozwoju emocjonalnego, poprzez społeczny, intelektualny, językowy i motoryczny. Dokładam wszelkich starań, aby misją naszej placówki było wychowanie dzieci tak, aby w przyszłości jak najlepiej radziły sobie w nieustannie zmieniającym się świecie.

Pani Ewelina - Nauczycielka

Z wykształcenia jestem pedagogiem przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonuję się kulturą fizyczną w każdej postaci. Uwielbiam, po przez zabawę, zachęcać dzieci do różnych form aktywności ruchowej. Moje motto to: "W zdrowym ciele zdrowy duch ". Jestem zawsze zaangażowana, uśmiechnięta oraz gotowa do działania. Dbam o pozytywną atmosferę w grupie, a swoim entuzjazmem potrafię rozruszać nawet największego leniuszka. W swojej pracy zawodowej stawiam na samodzielne odkrywanie świata przez dzieci. Zachęcam je, by odważnie odkrywały wszystko, co je otacza i czerpały radość z każdego najmniejszego swojego sukcesu. Prywatnie jestem żoną oraz matką dwóch uroczych córek, a swój wolny czas poświęcam na podróże, bowiem nawet te najmniejsze, wnoszą coś cennego do mojego życia.

Pani Katarzyna - Nauczycielka

Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, każdy dzień przynosi nowe wyzwania i niezapomniane przygody. Niezwykle ważne jest dla mnie traktowanie każdego dziecka w sposób indywidualny i ze szczególną uwagą na jego potrzeby. Moim celem jest tworzenie jak najbardziej przyjaznej atmosfery dla wszechstronnego rozwoju dzieci - pełnej ciepła, szacunku, serdeczności i dobrej zabawy. Lubię zdobywać nowe doświadczenia i wiadomości, dlatego uzupełniam swoją wiedzę poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach. Janusz Korczak wypowiedział kiedyś bardzo mądre słowa- “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Zgadzam się z tym w pełni i uważam, że największą nagrodą, jaką może otrzymać nauczyciel jest szczera radość dziecka oraz uśmiech na jego twarzy

Pani Paulina - Nauczycielka

Jestem ambitną i uśmiechniętą nauczycielką edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Po ukończeniu Szkoły Medycznej i Studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym zdobywałam doświadczenie w żłobku jako opiekunka oraz w przedszkolu jako samodzielny nauczyciel wychowawca. W weekendy, na stanowisku wykładowcy przedmiotów pedagogicznych, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem ze słuchaczami jednej z prywatnych krakowskich szkół. Ponadto posiadam uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. W pracy z dziećmi stawiam na rozwijanie samodzielności, a także kształtowanie postawy szacunku i pomocy innym. Prowadzę atrakcyjne zajęcia angażujące zmysły. Swoją pozytywną osobowością i charakterem zdobywam zaufanie zarówno dzieci jak i rodziców. Czas wolny wykorzystuję na aktywny wypoczynek poza miastem. Praca z najmłodszymi daje mi dużo radości, a obserwacja ich rozwoju staje się motywacją do dalszego działania.

pieknafotografia.pl imperoimages.comDSC_4140

Pani Barbara - Pomoc Nauczyciela

Uwielbiam spędzać czas z dziećmi. Pracując przez wiele lat jako niania oraz pomoc nauczyciela zdobyłam bardzo szerokie doświadczenie w zakresie opieki oraz współpracy z najmłodszymi. Jestem osobą pomysłową oraz bardzo kreatywną, co wykorzystuję w planowaniu zajęć plastycznych, jak również w tworzeniu wszelkiego rodzaju dekoracji. Najważniejszy dla mnie uśmiech i szczęście małego człowieka, co powoduje, iż bardzo szybko nawiązuję pozytywne relacje z dziećmi. Ukoję, przutulę i otoczę najlepszą opieką moich podopiecznych. Prywatnie jestem również mamą dwóch córek oraz szczęśliwą żoną.

Pani Ewelina - Pomoc Nauczyciela

Praca z dziećmi daje mi satysfakcję oraz możliwość rozwoju. Pomagam Maluszkom w adaptacji i przyzwyczajeniu się do rytmu przedszkola. Swoje wykształcenie uzupełniłam o kierunek Asystent Nauczyciela Przedszkola. Posiadam także doświadczenie w pracy z dzieckiem o potrzebach w kształtowaniu specjalnym. W swoją pracę wkładam całe serce, ponieważ właśnie tutaj odnajduję się najlepiej.

Pani Anna - Tańce

Nauczycielka Wychowania Przedszkolnego i Wczesnoszkolnego, absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe „Animacja form taneczno – ruchowych” w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Od ponad dziesięciu lat prowadzi warsztaty metodyczne dla nauczycieli, animatorów czasu wolnego oraz wolontariuszy, na terenie całego kraju. Instruktor ZUMBA® Fitness (Basic 1), z poszerzeniem ZUMBA® Kids, ZUMBA® Kids Jr oraz ZUMBA® Gold. Prowadzi zajęcia ZUMBA® Kids Jr w ramach cyklu „Zumba z Anią i Piotrkiem” na Platformie Edukacyjnej Bliżej Przedszkola oraz zajęcia ZUMBA® Kids w placówkach oświatowych.

Pani Małgorzata - Rytmika

Instrumentalista, instruktor zajęć umuzykalniających z elementami choreografii i tańca, autorka projektów muzycznych z udziałem dzieci i rodziców. Ukończyła studia magisterskie w zakresie Wychowania Muzycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej II stopnia im. Mieczysława Karlowicza w Krakowie z tytułem zawodowym oraz specjalizacją w zakresie gry na skrzypcach i fortepianie. Ponadto ukończyła Studium Wychowania Muzycznego Carla Orffa przy Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Właściciel firmy Rytmika Studio Umuzykalniające. Od 26 lat współpracuje z przedszkolami i żłobkami na terenie Krakowa i okolic. Posiada liczne, bardzo dobre referencje od dyrektorów i przedstawicieli organów prowadzących placówki oświatowe. W projektach muzycznych wykorzystuje autorskie sposoby oddziaływań wprowadzając tym samym nowatorskie i kreatywne oferty edukacyjne. Jej praca ma na celu odkrywanie talentów i uzdolnień muzycznych u dzieci.

Pani Magdalena - Logopeda

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, filolog polski, logopeda, neurologopeda, emisjonista, surdopedagog, terapeuta Metody Krakowskiej. Zajmuje się terapią dzieci z autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, afazją dziecięcą, alalią, dyslalią, dysleksją, ADD, ADHD oraz niwelowaniem wad mowy. Współpracuje z placówkami oświatowymi. Przeprowadza także zajęcia wspomagające rozwój dzieci, wykorzystują symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania prof. Jagody Cieszyńskiej.